عنوان: بهترین‌های صنعت آسانسور در سال 1388
۱۳۸۹/۵/۳۱
 

دومین جشنواره اهداي جوایز بهترین‌های نوشتاری (مقاله، ترجمه، گزارش منتخب و کتاب) و اختراع در صنایع آسانسور در سال 88 توسط بنیاد روزبه برگزار شد.

 

مراسم اهداي جوايز اختراع برگزیده و بهترین مقاله، تالیف و گزارش منتخب که در سال 88 در نشریات صنایع آسانسور و پله‌برقی به چاپ رسیده‌اند با حضور نمایندگانی از وزارت صنایع و معادن، سندیکای آسانسور و پله‌برقی  ایران، انجمن تولیدکنندگان، دانشکده آسانسور، تعدادی از پیشکسوتان صنعت، شرکت‌های آسانسوری اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان ممتاز دانشکده آسانسور و سردبیر مجله دنیای آسانسور در تالار همایش شماره 2 نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار گردید.

مهدی میرعبداله‌یانی از اعضای هیات موسس بنیاد روزبه و بنیانگذار دبیرستان و دانشکده آسانسور در ایران اولین سخنران این جشنواره بود. وی ضمن تبریک به مناسبت تقارن روز خبرنگار، سالروز انقلاب مشروطیت و تولد دکتر روزبه  فرزند آقای میرعبداله‌یانی گفت مطابق اعلام نظر هیات داوران مطالب و مقالات رسیده به دفتر بنیاد علاوه بر افزایش کمی به لحاظ کیفی نیز ارتقاء چشمگیری داشته است.

دکتر روزبه میرعبداله‌یانی رئیس دانشکده آسانسور نیز در ادامه طی سخنانی ضمن اظهار خوشوقتی و تقدیر از حضور شرکت‌کنندگان اظهار امیدواری کرد که برگزاری این جشنواره به لحاظ علمی در شکوفايی استعداد ها و ارتقاء کیفی محصولات و صنایع آسانسور و پله برقی موثر واقع گردد در ادامه اسامی برندگان بدین شرح اعلام گردید:

 

بهترین مقاله منتشر شده در سال 88  ارائه شده توسط مهندس احسان شمسی از شرکت SGS.

بهترین ترجمه و تأليف با همکاری مشترک توسط محمد حاج زمان و بيژن كوثري منتشر شده در مجله دنیای آسانسور.

بهترین گزارش تخصصی سهراب دنیابیگی در مجله دنیای آسانسور.

بهترین کتاب در صنعت آسانسور كتاب جابچايي عمودي در ساختمان‌ها توسط آقای رضائی.

بهترین اختراع و ساخت ترمز اضطراری اختصاصی به بهمن احمدنژاد اهدا گردید.

بهترین کار آموز نمونه منتخب سال 88  علی خوشنوازی با کسب بالاترین نمرات.

 

اعلام اسامی فارغ التحصیلان ممتاز دانشکده آسانسور برنامه بعدی بودکه به اجرا درآمد.

در خاتمه مهندس مهدی میرعبداله‌یانی ضمن تشکر از حاضران خواستار مشارکت و تلاش بیشتر در جهت پیشرفت و توسعه صنعت کشورمان شد.

دومین جشنواره بنیاد روزبه با پذیرایی حضار پایان یافت.

گزارش مشروح این جشنواره را در شماره 40  مجله دنیای آسانسور ملاحظه نمائید.