عنوان: سیزدهمین دوره نمایشگاه آسانسوراستانبول برگزار شد
۱۳۹۲/۲/۱۵

 

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ترکیه (Asansor Istanbul 2013) از تاریخ 4 تا 7 آوریل 2013 با حضور 390 شرکت از نقاط گوناگون دنیا از جمله ترکیه، چین، ایتالیا، آلمان، فرانسه، یونان، هند، اسپانیا، سوئیس، لبنان، تایوان و آمریکا، برگزار شد.

این نمایشگاه که سومین نمایشگاه مهم صنعت آسانسور به شمار می‌رود، شعار «بزرگ‌ترین نمایشگاه در منطقه» را به عنوان شعار تبلیغاتی این دوره برگزیده بود.

این دوره با افزایش 10 درصدی بازدیدکنندگان نسبت به دوره پیش رو به رو شد. 26638 نفر از این رویداد بازدید به عمل آوردند که از این میان 5632 نفر از سایر کشورها از این نمایشگاه بازدید کردند. در مجموع افرادی از 72 کشور مختلف به عنوان بازدیدکننده در این نمایشگاه حضور داشتند. کشورهای ایران، مصر، عربستان سعودی، یونان، لبنان، ایتالیا، بلغارستان، عراق، روسیه و مراکش به ترتیب بیشترین تعداد بازدیدکنندگان خارجی را به خود اختصاص داده بودند.

22% بازدید کنندگان این دوره در2 یا 3 روز متوالی از این نمایشگاه بازدید کردند و همانند دوره پیش، روزهای پنچ شنبه و جمعه پربازدیدترین ایام نمایشگاه بود.

مجله دنیای آسانسور نیز با در اختیار داشتن غرفه در این رویداد جهانی، کوشید همچون دوره گذشته گامی در جهت معرفی صنعت آسانسور ایران در سطح جهانی برداشته باشد.