عنوان: اخبار داخلی و خارجی
۱۳۹۶/۶/۷
 

 

اخبار داخلی
 انتصاب وزیر صنعت،  معدن وتجارت
بدنبال معرفی علیرضا رزم حسینی از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی در ۸ مهر ۹۹ وی با کسب تعداد  ۱۷۵ رای موافق، ۸۰ رای مخالف و ۹ رای ممتنع به عنوان وزیر صمت دولت دوازدهم انتخاب شد. وی دارای تحصیلات علوم اقتصادی و بازرگانی ازدانشگاه شهید باهنر کرمان است. • یازدهمین سمینار سراسری آسانسور و پله برقی 30 بهمن برگزار می شود

 • یازدهمین سمینار بین المللی آسانسور و پله برقی مرکز علمی و کاربردی  کوشا- تهران 30 بهمن ۱۳۹۹ در تالار اجتماعات این مرکز برگزار خواهد شد.
  بر اساس اطلاعیه صادره شده از سوی این مرکز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال مقالات ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ خواهد بود، علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه سمینار  و شماره های ۰۲۱۴۴۵۴۰۳۴۸-۰۲۱۴۴۵۴۰۵۹۵ تماس حاصل نمایند.
   در این اطلاعیه همچنین آمده است: « لازم به ذکر است با وجود شیوع گسترده بیماری کرونا؛ امکان تغییر و جابه جایی زمان برگزاری سمینار مطابق با پروتکل ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت و درمان کشور وجود دارد که اخبار آن متعاقبا اعلام خواهد شد

   
  اخبار خارجی
   برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی استانبول 2021
 •  
  شرکت تارسوس (ترکیه) دورهفدهم  نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی استانبول را از 25 تا 28 مارس 2021 برگزار می کند.
  بر اساس خبر منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی مرکز نمایشگاهی توپاپ استانبول؛ این نمایشگاه توسط شرکت تارسوس ترکیه و با همکاری، آیساد؛ انجمن صنعت آسانسور و پله برقی(ََAYSAD) از 25 تا 28 مارس 2021 برابر با 5 تا 8 فروردین 1400 شمسی، با حضورتعداد کثیری از تولید کنندگان قطعات آسانسور و پله برقی در محل نمایشگاه های تویاپ این شهر برگزار می شود.
  خبر در ادامه از قول مجریان نمایشگاه آورده است:  این نمایشگاه موقعیتی  است که نوآوری های مربوط به فن آوری های حمل و نقل عمودی، پله برقی، پیاده روی متحرک و آسانسور از جمله آسانسورهای مسکونی ، تجاری و بیمارستانی ، آسانسورهای خانگی و شخصی ، آسانسورهای خودروبر، آسانسورهای باری، خدماتی و آسانسورهای قابل دسترسی به نمایش در می آیند.
  علاقمندان جهت کسب هرگونه اطلاع
  به آدرس اینترنتی؛  Asansör Istanbul 2021 مراجعه نمایند.
  .


 • نمایشگاه بین المللی اینترلیفت(INTERLIFT 2021) در اکتبر سال2021 برگزار می شود

  نمایشگاه بین المللی اینترلیفت دوره جدید خود را در مرکز نمایشگاهی آگسبورگ آلمان از 19 تا 22 اکتبر 2021 برابر با  27  الی 30  مهر  1400برگزار خواهد کرد.
  بر اساس اخبار منتشرشده در برخی پایگاه های اینترنتی با وجود، شیوع ویروس کرونا و نامشخص بودن برگزاری تعداد قابل توجهی از نمایشگاه ها،  سمینار ها و گردهمآیی ها،  اما تا کنون(نیمه اول سپتامبر 2020) تعداد قابل توجهی از شرکت های تولید کننده تجهیزات آسانسور و پله برقی  در این نمایشگاه ثبت نام و اعلان حضور کرده اند.
  علاقمندان جهت دریافت هرگونه اطلاع به آدرس اینترنتی  www.interlift.de مراجعه نمایند.